Välkommen till oss på AW Elteam

Kontakt

Välkommen att kontakta oss på AW Elteam.

Söker du jobb? Just nu söker vi dig som är:

Om du söker mer allmänt välkomnar vi också alltid samtal från dig i branschen som letar efter nya utmaningar.

Kort om oss

Vi strävar alltid efter att arbeta i en nära kommunikation med kunden, detta är viktigt både i samband med stora projekt men det är också väldigt viktigt att det fungerar i serviceuppdragen. Vi lägger stort engagemang på att utföra våra installationer på ett energi- och kostnadseffektivt sätt, med fokus på långsiktighet.

Kontakt

Skicka epost till någon av oss nedan eller till vår allmänna adress info@awelteam.se. Du kan också använda vårt kontaktformulär.

Adress

AW Elteam AB
Rollsbovägen 25
442 40 Kungälv

Tel. 0303-24 30 90

Företagsledare

VD: Henrik Augustsson
Tel. 0700-91 25 40
henrik.augustsson@awelteam.se

Jonas Haglund
Affärsansvarig Styr och larm
Tel. 0705-59 94 29
jonas.haglund@awelteam.se

Ingvar Augustsson
Tel. 0705-93 50 25
ingvar@awelteam.se

Projektledare

Reine Mörk
Service
Tel. 0707-73 62 55
reine.mork@awelteam.se

Tore Engberg
Service
Tel. 0705-93 50 30
tore.engberg@awelteam.se

Thomas Kjellgren
Service
Tel. 0702-55 70 32
Thomas.kjellgren@awelteam.se

Henry Otinen
Entreprenad
Tel. 0708-93 50 59
henry.otinen@awelteam.se

Pierre Bexander
Entreprenad / Kalkyl
Tel. 0739-45 30 46
pierre.bexander@awelteam.se

Niklas Norling
Styr och Regler
Tel. 0705-93 50 75
niklas.norling@awelteam.se

Stefan Hafstrand
Säkerhet och Larm
Tel. 0722-51 46 20
stefan.hafstrand@awelteam.se

Krister Glennbrant
Industri
Tel. 0707-73 59 29
krister.glennbrant@awelteam.se

Ekonomi & Administration

Kristina Andersson
Tel. 0768-68 50 70
kristina.andersson@awelteam.se

Jeanette Johansson
Tel. 0703-93 50 60
jeanette.johansson@awelteam.se

Karta