ettatest_photo-1420708392410-3c593b80d416

Välkommen till oss på AW Elteam

Kontakt

Välkommen att kontakta oss på AW Elteam.

Söker du jobb? Just nu söker vi dig som är:

Om du söker mer allmänt välkomnar vi också alltid samtal från dig i branschen som letar efter nya utmaningar.

Kort om oss

Vi strävar alltid efter att arbeta i en nära kommunikation med kunden, detta är viktigt både i samband med stora projekt men det är också väldigt viktigt att det fungerar i serviceuppdragen. Vi lägger stort engagemang på att utföra våra installationer på ett energi- och kostnadseffektivt sätt, med fokus på långsiktighet.

Kontakt

Skicka epost till någon av oss nedan eller till vår allmänna adress info@awelteam.se. Du kan också använda vårt kontaktformulär.

Adress

AW Elteam AB
Rollsbovägen 25
442 40 Kungälv

Tel. 0303-24 30 90

Företagsledare

VD: Henrik Augustsson
Tel. 0700-91 25 40
henrik.augustsson@awelteam.se

Ingvar Augustsson
Tel. 0705-93 50 25
ingvar@awelteam.se

Projektledare

Jerker Wilhelmsson
Tel. 0705-93 50 15
jerker@awelteam.se

Tore Engberg
Service
Tel. 0705-93 50 30
tore.engberg@awelteam.se

Thomas Kjellgren
Service
Tel. 0702-55 70 32
Thomas.kjellgren@awelteam.se

Henry Otinen
Entreprenad
Tel. 0708-935059
henry.otinen@awelteam.se

Henrik Werner
Styr och Regler
Tel. 0736-93 50 23
henrik.werner@awelteam.se

Niklas Norling
Styr och Regler
Tel. 0705-93 50 30
niklas.norling@awelteam.se

Stefan Thorbjörnsson
Säkerhet
Tel. 0722-51 46 20
stefan.thorbjornsson@awelteam.se

Ekonomi & Administration

Kristina Andersson
Tel. 0768-68 50 70
kristina.andersson@awelteam.se

Jeanette Johansson
Tel. 0705-93 50 60
jeanette.johansson@awelteam.se

 

Karta